kudikeliai.lt kudikeliai.lt

Skubios pagalbos tel. 865775240

Tel. (8 46) 49 01 90

El. paštas: kudikiu.namai@gmail.com

 

Vykdomas projektas. Nemokama laikino atokvėpio paslauga

    Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namai nuo 2017 m. kovo 1 d. Klaipėdos regione vykdo institucinės globos pertvarkos projektą „Tvaraus perėjimo nuo institucinės globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų sistemos sąlygų sukūrimas Lietuvoje“ ir pradeda teikti nemokamą laikino atokvėpio paslaugą proto ar (ir) psichikos negalią turintiems vaikams iki 18 metų, jų šeimos nariams, tėvams ar globėjams.

 

Laikino atokvėpio paslauga - savalaikių ir būtinų paslaugų kompleksas vaikams su proto ar (ir) psichikos negalia, kuriems Lietuvos Respublikos Neįgaliųjų socialinės integracijos įstatymo nustatyta tvarka dėl proto ar (ir) psichikos sutrikimų nustatytas neįgalumo lygis arba specialiųjų poreikių lygis, taip pat jų šeimų nariams, tėvams ar globėjams, kurie dėl tam tikrų priežasčių (liga, komandiruotė, atostogos, mokymasis ar studijos ar kt.) laikinai ar darbo savaitės metu negali pasirūpinti ar savo namuose prižiūrėti šių asmenų, kuriems reikalinga nuolatinė priežiūra ar globa.

 

Išsamią informaciją apie atokvepio paslaugos tvarkos aprašą, galite rasti paspaudę žemiau esančioje nuorodoje...  

 Atokvėpio paslaugos tvarkos aprašas

 

Visą išsamią informaciją, susijusią su paslaugos gavimu, galite gauti skambindami telefonu (846) 49 01 90, mob. 865 775208 arba rašydami el. paštu:  kudikiu.namai@gmail.comatokvėpis@kudikeliai.lt