kudikeliai.lt kudikeliai.lt

Skubios pagalbos tel. 865775240

Tel. (8 46) 49 01 90

El. paštas: kudikiu.namai@gmail.com

 

Vaikų gynimo dienai - šventinis renginys „Vasaros taku“

    Pirmą vasaros dieną vaikučiai su džiugia nuotaika pasitiko šventinį rytmetį – kieme skambėjo linksma muzika, medžius puošė spalvingi balionai, pievas išmargino gėlės ir vėjo malūnėliai.

Į svečius atskubėjusi Vasarėlė ir Drugelis pakvietė vaikučius aplankyti Vaikystės šalį, sėsti į traukinuką ir važiuoti stebuklingu keliu. O kad kelionė neprailgtų, vaikučiai sustojo linksmose stotelėse – visokių sportinių kliūčių reikėjo įveikti,  menininkų dirbtuvėlėse spalvingą vaikystės nuotrauką padaryti.

 Muzikinėje stotelėje netikėtai susitiko su dideliu Krokodilu ir labai mielu Kulverstuku. Smagiai kartu žaidė, šoko ir linksminosi beždžioniukų diskotekoje.

Teatro stotelėje daug džiugių emocijų ir naujų įspūdžių vaikučiams dovanojo Klaipėdos muzikinio teatro darbuotojai. Kaip tikrame teatre vaikučiai tapo pasakų personažais ir galėjo pabūti tikrais aktoriais.

Apsikabinimų stotelėje laukė asociacijos „Mėlynas projektas“ personažai. Jų mielos, didelės ir šiltos rankos apkabino visus vaikučius ir pakvietė pūsti muilo burbulus.

Pagaliau, vaikai pasiekę Vaikystės šalį ir sugalvoję po didelį norą, paleido į dangų daug spalvingų balionų. O kaip šventė be vaišių! Skaniausi ledai, gardūs keksiukai, pirmosios braškės... ir dar pramogos ant batuto!

Dėkojame visiems už gerą nuotaiką, džiugias akimirkas ir naujus įspūdžius.

Dėkojame asociacijai Mėlynas projektas“ ir Klaipėdos muzikinio teatro darbuotojams, kurie buvo kartu ir džiugino mūsų vaikučius šią gražią šventinę dieną.

Dėkojame vaikų švenčių agentūrai „Mečta“ p. Liudmilai, p. Julijai ir p. Ksenijai už  Krokodilo ir Kulverstuko personažus.

Dėkojame įmonei „Stebuklų sala“ p. Natalijai už Drugelio personažą.

Dėkojame nekilnojamo turto agentūrai „Pribaltijskaja rezidencija“ už helinius balionus.

Dėkojame p. Jelenai už aplinką papuošusius spalvingus balionus.

Dėkojame p. Inesai, p. Olgai, p. Elenai, p. Lilijai, p. Marijai, p. Elenai, p. Olesiai už saldžias akimirkas ir vaišes mūsų mažiesiems vaikučiams.

Dėkojame asociacijai „Tapk mama“ p. Jelenai, padėjusiai organizuoti šią gražią šventę.