kudikeliai.lt kudikeliai.lt

Skubios pagalbos tel. 865775240

Tel. (8 46) 49 01 90

El. paštas: kudikiu.namai@gmail.com

 

Vaikų gynimo dienai – šventinis renginys „Draugystės šalyje“

    Pirmą vasaros dieną mūsų vaikučiai su džiugia nuotaika pasitiko šventinį rytą – visi puošėsi, ruošėsi šventei, laukė atvykstančių mažųjų draugų iš kitų darželių, lauke  skambėjo linksma muzika, medžiai pasipuošė balionais ir spalvingais aitvarais.

    Pasitikdami Tarptautinę vaikų gynimo dieną, į šventinį renginį „Draugystės šalyje“ pasikvietėme mažuosius draugus iš vaikų užimtumo centro „Pas Betę“, vaikų darželių „Mažųjų pasaulis“ ir „Vaikystės sodas“.  Į šventę atvyko  ir mūsų savanoriai - Klaipėdos jaunieji maltiečiai. Drauge atvyko ir Klaipėdos senoliai, kurie šventės metu vaikučiams dovanojo savo rankų darbo dovanėles.

    Visus vaikučius linksmino Betė, kuri gėlių pievoje tarp drugelių ir boružėlių ieškojo tikro draugo.  Netikėtai atskridęs Karsonas  padėjo Betei  surasti daug gerų draugų. Visi kartu linksminosi, šoko, dainavo...  Karsonas vaikučiams dovanojo daug aitvarų ir balionų, kuriuos vaikai meno dirbtuvėse papuošė  ir nupiešė  savo svajones. Saulėtame Girulių paplūdimyje, skambant linksmai muzikai, Karsonas, Betė ir vaikučiai skraidino aitvarus, o sustoję į draugystės ratą į dangų paleido gausybę balionų bei vaikų svajonių...

Visus vaikučius skaniais ledais vaišino AB „Žemaitijos pienas“.