kudikeliai.lt kudikeliai.lt

Skubios pagalbos tel. 865775240

Tel. (8 46) 49 01 90

El. paštas: kudikiu.namai@gmail.com

 

Padėka 2013

Gerbiami  Rėmėjai,

Įsibėgėjus 2014 metams Kūdikių namų bendruomenė nori Jums padėkoti už  2013 m. suteiktą materialinę ir dvasinę paramą.

Kiekvienas iš Jūsų nusipelnėte išskirtinės padėkos ir dėmesio, nes atradote laiko ir galimybių mūsų mažylius pakalbinti, priglausti, pavaišinti, apipilti dovanomis bei pagražinti jų aplinką. Kiek džiaugsmo patirta išpakuojant dovanas, šokant, dainuojant, liečiant gitaros stygą, išmanųjį telefoną ar kišant nosį į tetos rankinę. Kiek įspūdžių ir gerų emocijų Jūsų dėka parsinešta iš išvykų į teatrą, kino teatrą, parodas, prekybos centrus ar kitas mieste lankomas vietas. Jūs mus ne tik puošėte įvairiausiais rūbeliais, bet ir pasirūpinote, kad nesušaltume ir numezgėte vilnonių lėmenių, kojinyčių. Kaip sublizgo mūsų mažylių akys kai Jūsų dėka grupėse pakeitėme naujus televizorius, atidarėme kompiuterių terapijos klasę.

Taip pat ypatingą padėką norėtume išreikšti geros valios žmonėms, kurie skyrė 2 procentus pajamų mokesčio, ir asmenims bei organizacijoms, kurie pervedė paramos lėšų į Kūdikių namų  įstaigos sąskaitą. Surinktos lėšos skirtos vaikų priežiūros ir slaugos priemonėms įsigyti.

Dėkojame  Jums už suteiktą paramą ir linkime kuo geriausios kloties ir sėkmės, kad visada galėtumėte būti šalia tų, kuriems esate labai svarbūs ir reikalingi.

 

Pagarbiai,

Kūdikių namų bendruomenė                                                                      

image