kudikeliai.lt kudikeliai.lt

Skubios pagalbos tel. 865775240

Tel. (8 46) 49 01 90

El. paštas: kudikiu.namai@gmail.com

 

70-mečio jubiliejinės šventės sulaukus

    „Rūpindamiesi kitų laime, mes randame ir savąją,“ – taip skamba didžiojo filosofo Platono mintis. Sunku patikėti, kad kasdien besirūpindami savo mažaisiais, Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namai jau skaičiuoja 70-us metus, atiduotus prasmingam ir atsakingam darbui.

Per šiuos metus įstaigoje pirmąjį žingsnelį žengė, susipažino su gėlės kvapo stebuklu, juokėsi iš nepagaunamo saulės zuikučio ir su viltingu laukimu pro langą žvelgė gausus būrys mažylių.

Įvyko ir daug pokyčių – keitėsi žmonės, aplinka, bendruomenės tikslai. Todėl minint šią svarbią datą norime paskęsti prisiminimuose ir pasidžiaugti gražiomis gyvavimo akimirkomis bei nuveiktais darbais.

Šia proga nuo rugsėjo 22 d. I. Simonaitytės bibliotekos galerijoje 3A atidaroma meninė foto paroda „Mažųjų širdelių paslaptys“ ir rugsėjo 30 d. į šventinį renginį susirinks brangūs svečiai, draugai, rėmėjai, buvę darbuotojai ir visa Kūdikių namų bendruomenė. 

Informacija spaudoje, spauskite čia.

Parodos „Mažų širdelių paslaptys“ akimirkos

Informacija spaudoje, spauskite čia.

Šventinės akimirkos

Informacija spaudoje, spauskite čia.

    Šventė baigėsi, tačiau prisiminimuose išliks gražios ir nepakartojamos akimirkos.

Dėkojame visiems brangiems svečiams už šiltus sveikinimus.

Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie šios šventės organizavimo.

Dėkojame mūsų rėmėjams:

UAB „Sigmaris“, DNB bankui, UAB „Molupis ir Ko“, UAB „Roche Lietuva“, Elinos Butavičienės įmonei „Balionai“, Vaikų laisvalaikio centrui „Žuvėdra“, Vaikų muzikos būreliui „Skamba, skamba“ vadovui  Artūrui Sedliaokui, fotografei  Dianai Jogėlaitei - Čiginskienei, dienraščiams „Vakarų ekspresas“ ir „Klaipėda“.