kudikeliai.lt kudikeliai.lt

Skubios pagalbos tel. 865775240

Tel. (8 46) 49 01 90

El. paštas: kudikiu.namai@gmail.com

 

Rėmėjai

Nuoširdžiai dėkojame akcinei bendrovei "Klaipėdos nafta" už suteiktą paramą įrengiant higienos patalpas sunkią negalią turintiems vaikams.

Aleksandro Gridino labdaros fondo organizuota akcija "Maža širdelė - didelė viltis" pasiekė finalą. Neabejingų žmonių dėka mus pradžiugino apie 10 tūkst. eurų vertės dovanos. Šiomis lėšomis buvo pagerinta neįgaliųjų vaikučių kasdienybė: įsigytos penkios funkcinės lovos, du vėžimėliai neįgaliesiems, ir šviečiantis baldakimas. Kūdikių namų kolektyvas nuoširdžiai dėkoja akcijos organizatoriams ir visiems prisidėjusiems!

Apie akciją skaitykite Klaipėdos dienraštyje

Nuoširdžiai dėkojame labdaros fondui "Vienybė" už organizuotą "Išsipildymo akciją 2014", kurios dėka išsipildė ilgai lauktos svajonės. Įstaiga įsigijo priemones: svorinių juostų porą, svorio gyvatėlę, svorio liemenę, vibruojančią gyvatėlę, didyjį šviečiančių priemonių rinkinį, žaidimą "Veidai, išraiškos", rinkinį "Šviežios daržovės ir vaisiai", Wesco laiptus su čiuožykla, įrašantį mikrofoną su plokštele, pūtimo pypkę, logopedinę priemonę "Garsų keliai", vandens efekto projektorių, sieninį smulkiosios motorikos lavinimo stendą, Wesco "Techniko" rinkinį, smėlio dėžę "Laivas", namelį-stlėptuvę.

Už materialinę pagalbą įgyvendinant 2015 metų "Lauko žaidimo įrenginių įsigijimo ir aikštelių dangos įrengimo" projektą nuoširdžiai dėkojame rėmėjams: ambulatorinei klinikai "Nefridai" už vaikų lauko žaidimų aikštelių grindų dangą ir akcinei bendrovei "Klaipėdos naftai" už žaidimų aikštelių įrangos kompleksą.

Nuo šiol mūsų vaikystė tapo saugesnė ir nerūpestingesnė!

Štai taip pasikeitė mūsų kiemas:

Aleksandro Gridino labdaros fondas kviečia padovanoti Lietuvos kūdikių namuose augantiems mažyliams nors mažytę dalelę šilumos ir saugumo.

Lietuvoje veikia 6 sutrikusio vystymosi kūdikių namai. Juose auga ankstyvojo amžiaus, tėvų globos netekę vaikai nuo gimimo iki 7 metų. Norint padėti šiems vaikams integruotis į visuomenę bei pagerinti sunkią jų sveikatos būklę, būtina sutelkti visą visuomenę ir daug apie tai kalbėti. Kūdikių namuose augančių neįgaliųjų vaikučių ateitis daugeliu atveju priklauso nuo juos supančių žmonių geraširdiškumo.

Įvertinus Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus ir Kauno kūdikių namų būklę bei juose augančių vaikų gyvenimo kokybę, kartu su įstaigų vadovais ir socialiniais darbuotojais aptarti pagrindiniai vaikų poreikiai ir reikalinga parama:

Klaipėdoje: funkcinės slaugos lovos ir neįgaliųjų vežimėliai;
Šiauliuose: mikroautobusas ir speciali rūbinių įranga;
Kaune: specialūs medikamentiniai testai ir priemonės vaikų vystymuisi įvertinti;
Alytuje: sanitarinių mazgų remontas ir pritaikymas neįgaliesiems;
Panevėžyje: terapinės kėdės ir vertikalizatoriai neįgaliųjų priežiūrai;

Bendra visų Lietuvos kūdikių namų projektui įgyvendinti reikalinga paramos suma 50 000 Eur.

Susitelkime pagalbai šiems vaikučiams, pradžiuginkime ir sušildykime jų mažutes, be tikros tėvų meilės augančias širdutes!

Aleksandro Gridino labdaros fondas, 302864683, Banko sąsk.: LT32 7300 0101 3290 1508, Swedbank, 73000, SWIFT: HABALT22

Nuoširdžiai dėkojame Aleksandro Gridino labdaros fondui už supratingumą ir paramą. Fondo didelių darbų dėka 35 mažyliai iki 3 metų miega naujose lovytėse ir turi galimybę pasivažinėti drauge vienu metu net šeši, šešiavietyje vežymėlyje. Jūsų kilnumas ir dosnumas teikia vaikams džiaugsmą. Tikime, kad gražių darbų akcija bus tęsiama ir ateityje.

Džiaugiamės draugyste su  Aleksandro Gridino labdaros fondu ir jų dovanotu šešiaviečiu vežimėliu.

Daugiau informacijos apie labdaros fondą: http://www.gridinfoundation.org/.

Labdaros fondo "Vienybė" organizuojama "Išsipildymo akcija 2013" šiais metais Kūdikių namams dovanojo: šviečiančią lentą, enterinio maitinimo pompą, elektinį kineziterapijos stalą. Esame nuoširdžiai dėkingi kiekvienam, prisidėjusiam prie šios kilnios akcijos!

"Didžiausias malonumas - slapta atlikti gerą darbą, apie kurį žmonės sužino atsitiktinai." (Charles Lamb)
Didelis DĖKUI sodo centro "Frezija" direktorei Živilei Kristutienei už nuostabią dovaną - tujų sodinukus. Taip pat dėkojame mūsų šauniems draugams TTJL talkininkams, padėjusiems pasodinti šias grožybes.
Medeliai augs, primindami vaikučiams ir mums apie Jūsų šilumą ir gerumą.
Tegul Jus lydi visokeriopa sėkmė.

AČIŪ JCI Klaipėda ir JCI SOSTINĖ, Baltikalnio seniūnaitijos seniūnaitei E. Skuodaitei bei G. Milinavičiūtei už tai, kad prikėlė mūsų kiemelio aplinką antram gyvenimui !

Dėkojame Tvarkos ir teisingumo jaunimo lygos Klaipėdos skyriui už rūpestį ir suteiktą paramą. Dalinamės džiugiomis akimirkomis, kurias mums dovanojo šis šaunus veiklių žmonių būdrys: labdaros akcija (https://www.youtube.com/watch?v=LpMm6xd4R5M) ir kelionė į cirką (https://www.youtube.com/watch?v=YWB2kFR5gFM).

“Išsipildymo akcija 2012” ir šiais metais nepamiršo Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namų vaikų. Už surinktą paramą Kūdikių namai įsigijo naujas drabužių spinteles,  suoliukus, staliukus, kėdutes ir loveles su čiužinukais.

 

Esame nuoširdžiai dėkingi klubui „Tapk mama", ypač Viktorijai Mosejevai, ir asmeniškai prie paramos prisidėjusiems: Viačeslav Silo, Renatui Mosejevui, Jevgenij Kosikov, Aleksandr Zaharov, Andrej Jakovlev, Aleksandr Sheremetjev, Margaritai Maksimenko, Darjai Astomonovai, Alinai Pudovai, Aleksandr Verhorubov, Vitalij Rak, Evaldui Macijauskui, Sauliui Gajauskui ir kt.

Rėmėjai aprūpino įstaigą priemonėmis, skirtomis ergotarapijos užsiėmimams: „Ergroterapine mase", „Thera-Band" kamuoliuku, „Thera- Band" rankos treniruokliu, „saga" varstymui, geometrinių figūrų stovu, medinių kaladėlių delione, masažiniais kamuoliukais, žaidimu "Medinių įrankių stalas", "spaudėmis", "kubu", albumu paveikslėliams, plastmasiniu žaidimu "kryžiukai, nuliukai".

Tai padės lavinti vaikų smulkiąją mototriką, rankų-akies judėsių koordinaciją, gebėjimą susikoncentruoti.

„Išsipildymo akcijos 2011“ skirtos paramos dėka įstaiga įsigijo vaikų vaizduotę ir įgūdžius lavinančius, naujus vaikiškų baldų rinkinukus.

Kūdikių namai 2008-2010 metais iš Europos sąjungos lėšų įgyvendino du gyvenamųjų pastatų renovacijos projektus.

Įstaigos gyvenamųjų pastatų vidinis remontas ir patalpų įrengimas, apstatymas atliktas rėmėjų ir kitų geros valios žmonių dėka.