kudikeliai.lt kudikeliai.lt

Skubios pagalbos tel. 865775240

Tel. (8 46) 49 01 90

El. paštas: kudikiu.namai@gmail.com

 

Naujienos

Puiki popietė su Interakt klubo atstovais ir Kalėdų Seneli

    Dėkojame Interakt klubo atstovams už neapsakomai gerą nuotaiką, šypsenas, žaidimus, dainas, šokius ir dovanas, taip pat už galimybę kartu gaminti eglės žaisliukus. Na, o svarbiausia už tai, kad Kalėdų Seneliui parodė kelią pas mūsų vaikučius.

Kalėdinės dirbtuvėlės

    Visi su dideliu ūpu ir kūrybiškai nusiteikę, susirinkome į kalėdines dirbtuvėles, kuriose gaminome, dekoravome, lipdėme, klijavome įvairius nykštukus, Senius Besmegenius ar Kalėdų seneliukus. Buvo įdomu pamatyti, kaip paprasta pliauska virsta nykštuku, pūtų polistirenas – Seniu besmegeniu, kamšteliai – sagomis ir pan. Svarbiausia tai, jog aplinkui tvyrojo draugiška atmosfera.

Prie miesto eglutės

    Vykdant savaitės ugdomąjį planą, nuvykome į Klaipėdos Anikės aikštę, kurioje puikavosi nuostabi eglė. Džiaugėmės ne tik jos didingumu bei grožiu, bet ir aplink esančiomis meniškomis dekoracijomis ar instaliacijomis. Neaplenkėme ir Atgimimo aikštės, kurioje apžiūrėjome daug, daug žaliaskarių eglučių, laivelį bei virš galvų šviečiantį angelą.

Mes kine

    Dėkojame Forum Cinemas už organizuojamą akciją „Gerumo seansai globojamiems vaikams“. Turėjome galimybę apsilankyti kino filme „Triušis Piteris“, kuris mums suteikė daug linksmų emocijų ir smagių išgyvenimų.

Edukacinės dirbtuvės

    Dėkojame  tarptautinio modeliavimo klubo WMC nariui gerb. Stasiui Maskolaičiui ir automodeliavimo vadovui gerb. Denisui Sinelnikovui, kurie supažindino su įvairių autotransporto priemonių modeliavimo galimybėmis, parodė jau gautus rezultatus bei pakvietė mus į kūrybines, savo pasirinktos autotransporto priemonės gaminimo, dirbtuvėles.

Dalyvaujame tarptautiniame projekte „Draugystės pynė“

    Dalyvaujame tarptautiniame projekte „Draugystės pynė“, tad susitelkėme kūrybiniam darbui – gaminome spalvotą apyrankę draugui, o po to, išsakant gražiausius ir nuoširdžiausius draugystės žodžius, kiekvienas savo apyrankę užrišo pasirinktam draugui ant riešo.

Svečiai iš Klaipėdos Gabijos progimnazijos

    Džiaugėmės svečių iš Klaipėdos Gabijos progimnazijos viešnage. Buvo gera maloniai šnekučiuotis, kartu žaisti, bėgioti kieme. Dėkojame svečiams už dovanas bei smagias akimirkas, praleistas kartu.

Svečiuojasi Klaipėdos E. Balsio menų gimnazijos atstovai

    Oi, kaip smagiai praleidome rytmetį su Klaipėdos E. Balsio menų gimnazijos atstovais: žaidėme, dainavome, šokome ir truputi šėliojome. Gera sulaukti linksmų svečių ir pasisotinti pozityvios nuotaikos, šypsenų ir juoko. Ačiū svečiams už šilumą ir gardžias vaišes.

Advento vakaronė

    Visi susirinkome jaukiai Advento vakaronei: klausėmės Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro operos vaikų studijos atliekamų giesmių, stebėjome šešėlių teatro spektaklį „Pagrandukas“, „pynėme“ didžiulį Advento vainiką ir uždegėme pirmąją žvakę, simbolizuojančią šilumą bei meilę. Kartu vakarodami linkėjome vienas kitam ramybės, jaukumo ir susikaupimo laukiant Didžiojo stebuklo.

Maloni Klaipėdos suaugusiųjų gimnazijos viešnagė

    Mus aplankė Klaipėdos suaugusiųjų gimnazijos bendruomenės atstovai. Jaukiai šnekučiavomės, žaidėme, dalinomės šypsenomis, apsikabinimais bei gera nuotaika. Dėkojame draugams už vaišes ir dovanas