kudikeliai.lt kudikeliai.lt

Skubios pagalbos tel. 865775240

Tel. (8 46) 49 01 90

El. paštas: kudikiu.namai@gmail.com

 

Naujienos

Smagi kūrybinė popietė

    Su dideliu entuziazmu ir kūrybiniu polėkiu kūrėme meninius darbelius su Vytauto Didžiojo gimnazijos moksleivėmis. Buvo gera kartu veikti, bendrauti bei kurti. Dėkojame už mielą bendravimą.

Šventė su Kalėdų Seneliu

    Visgi aplankė mus Kalėdų Senelis! Su juo smagiai žaidėme, šokome, dainavome, o parodę, ką išmokę, sulaukėme taip lauktų dovanų. Nė vienas neliko nuskriaustas.

Šv. Kalėdų rytas

    Vos atsikėlę iš miego Šv. Kalėdų rytą, nuskubėjome prie mūsų eglutės, ieškoti Kalėdų Senelio dovanų. Ir tikrai, Jis mūsų nenuvylė! Su dideliu smalsumu išpakavome dovanas. Kiekvienas radome tai, ko labiausiai troško širdėlė, tad džiaugsmui nebuvo ribų. Didelis ačiū gerajam Kalėdų Seneliui. 

Kūčių rytmetis

    Susirinkome visi į jaukų Kūčių rytmetį. Čia skambėjo giesmės, nuoširdi malda ir prasmingi linkėjimai. Kiekvienas atsilaužė gabalėlį kalėdaičio su geromis mintimis, ramybe ir susikaupimu. Sulaukėme kolektyvo „Rūta“ svečių, kurie padovanojo šypsenas, eiles, dainas bei dovanas. Visi išbandę kūčių burtus, gardžiavomės gausiomis Kūčių vaišėmis.

Vėl sulaukėme svečių

    Dėkojame Klaipėdos rajono Slengių mokyklos – daugiafunkcinio centro atstovams, kurie atnešė gražias dovanas, šiltus linkėjimus iš savo mokyklos bei skyrė mūsų vaikučiams savo dėmesį, smagiai žaisdami kartu.

Mes ld „Giliukas“ kalėdinėje šventėje

    Pasipuošę nykštukų kaukėmis, nuskubėjome į l/d „Giliukas“ kalėdinę šventę, kurioje smagiai žaidėme, dainavome, šokome su Kalėdų Seneliu. Kadangi visus metus elgėmės gerai, jis savo maiše mums atnešė saldžių dovanų.

Svečiuose keltų kompanijos DFDS atstovai

    Sulaukę keltų kompanijos DFDS klientų aptarnavimo skyriaus atstovų, džiaugėmės jų bendryste: šiltai šnekučiavomės bei kartu lipdėme eglutės žaisliukus, dekoruodami juos įvairiomis spalvomis. Dėkojame svečiams už skanėstus, dovanas ir skirtą dėmesį vaikams.

Puiki popietė su Interakt klubo atstovais ir Kalėdų Seneli

    Dėkojame Interakt klubo atstovams už neapsakomai gerą nuotaiką, šypsenas, žaidimus, dainas, šokius ir dovanas, taip pat už galimybę kartu gaminti eglės žaisliukus. Na, o svarbiausia už tai, kad Kalėdų Seneliui parodė kelią pas mūsų vaikučius.

Kalėdinės dirbtuvėlės

    Visi su dideliu ūpu ir kūrybiškai nusiteikę, susirinkome į kalėdines dirbtuvėles, kuriose gaminome, dekoravome, lipdėme, klijavome įvairius nykštukus, Senius Besmegenius ar Kalėdų seneliukus. Buvo įdomu pamatyti, kaip paprasta pliauska virsta nykštuku, pūtų polistirenas – Seniu besmegeniu, kamšteliai – sagomis ir pan. Svarbiausia tai, jog aplinkui tvyrojo draugiška atmosfera.

Prie miesto eglutės

    Vykdant savaitės ugdomąjį planą, nuvykome į Klaipėdos Anikės aikštę, kurioje puikavosi nuostabi eglė. Džiaugėmės ne tik jos didingumu bei grožiu, bet ir aplink esančiomis meniškomis dekoracijomis ar instaliacijomis. Neaplenkėme ir Atgimimo aikštės, kurioje apžiūrėjome daug, daug žaliaskarių eglučių, laivelį bei virš galvų šviečiantį angelą.