kudikeliai.lt kudikeliai.lt

Skubios pagalbos tel. 865775240

Tel. (8 46) 49 01 90

El. paštas: kudikiu.namai@gmail.com

 

Naujienos

Rasos šventė

    Vis dar saulutei šviečiant ir vėsiam vėjeliui pučiant, sugūžėjome visi į kiemą švęsti Rasos šventės. Mažos Vaidilutės suko ratelius su įvairiausiomis žolelėmis, linkėjo visiems gražių dienelių ir pakvietė puoštis pintais vainikais bei linksmintis, smagiai šokant ir dainuojant. Šventę vainikavo puikios pikniko vaišės: keptos ant laužo dešrelės, daržovės, vaisiai, duonelė.

Žaidžiame su peliukais Mikiais

    Gražų rytmetį mus aplankė peliukė Mikė ir peliukas Mikis. Padovanojo mums nuostabią šventę su lankstytais balionais, muilo burbulais, piešiniais ant veidukų ir skaniausiais pasaulyje ledais. Už šią šventę dėkojame p. Jurgitos šeimai, kuri suteikė vaikams daug džiugių emocijų.

Smėlio pilys

    Noriai ir aktyviai statėme smėlio pilis. Rinkome įvairaus dydžio akmenukus, spalvotas gėlytes, žolytes, ieškojome kankorėžių. Po to jais puošėme savo smėlio pilis, džiaugėmės kiekvieno meno kūriniais. Kaip buvo smagu jas statyti, taip buvo linksma jas griauti. 

Svečiuose jūrų kiaulytės

    Su dideliu smalsumu apžiūrinėjome ir glostėme pas mus atvykusias jūrų kiaulytes. Mums jas atvežė geroji teta Lena ir jos draugai. Svečiai mus supažindino su įvairiomis jūrų kiaulyčių veislėmis, parodė jų nuotraukas ir šiek tiek papasakojo apie jas. Pasidžiaugę gyvūnėliais, lakstėme po kiemą pūsdami muilo burbulus, o vėliau vaišinomės svečių atvežtomis vaišėmis. Dėkojame už labai įdomią popietę.

Vaikų kambaryje „Pyplis“

    Visada džiaugiamės galimybe papramogauti. Šį syki vykome pažaisti į vaikų kambarį, kuriame čiuožinėjome čiuožykla, šėlome kamuoliukų baseine, jojome ant žaislinių arkliukų, žaidėme mašinų trasa ir turėjome daug kitų pramogų. Grįžę, dalinomės su visais savo patirtais įspūdžiais.

Lankome beglobius šuniukus

    Su dideliu jauduliu vykome į šunų prieglaudą „Linksmosios pėdutės“. Vežėme šuneliams ne tik skanėstų, bet ir atviras savo širdeles. Juos aplankę, stengėmės dalintis savo meile, dėmesiu ir žaisminga nuotaika.

Sveikiname ARS kolegas

    Sveikiname Ankstyvosios reabilitacijos centrą su 15 metų gyvavimo sukaktimi. Linkime tikėti savo jėgomis ir galimybėmis, visada siekti tikslo tobulėjant ir kiekvieną dieną pradėti tik su šypsena.