kudikeliai.lt kudikeliai.lt

Skubios pagalbos tel. 865775240

Tel. (8 46) 49 01 90

El. paštas: kudikiu.namai@gmail.com

 

Naujienos

KVIETIMAS Į KONFERENCIJĄ

   Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namai ir Klaipėdos Universitetas š. m. lapkričio 29 d. 10 val. organizuoja konferenciją tema „Specialiųjų poreikių vaikų ugdymas ir socialinė reabilitacija: kasdienybė, inovacijos ir perspektyvos“, kurioje siekiama suburti teoretikus, praktikus ir kitus ugdymu bei socialine reabilitacija suinteresuotus asmenis, dialogui apie kokybišką specialiųjų poreikių vaikų ugdymą bei socialinę reabilitaciją, dalintis įžvalgomis, patirtimi, inovacijomis.

Delfinų terapijos seansuose

    Nenusakomi jausmai ir emocijos užplūsta mūsų mažuosius delfinų terapijos metu. Kiekvienas delfinų judesys ar žvilgsnis prikausto dėmesį bei priverčia šypsotis, juoktis ar žaisti su jais. Dalinamės šiomis akimirkomis su Jumis.

Vaikų kambaryje „Karamba Bamba“

    Džiugus rytmetis vaikų kambaryje „Karamba Bamba“ suteikė daug gerų emocijų ir smagių išgyvenimų. Dėkojame šio vaikų kambario savininkui Giedriui Mickevičiui už galimybę ne tik linksmai  pažaisti, pašėlti, bet ir smagiai pabendrauti, dalinant vienas kitam šypsenas ir gerą nuotaiką.

Lietuvos socialinių darbuotojų diena

    Su Lietuvos socialinių darbuotojų diena nuoširdžiai sveikinome mūsų įstaigos socialines darbuotojas. Dovanojome besišypsančias saulėgrąžas ir linkėjome, kad nepristigtų energijos, optimizmo ir išminties, dirbant šį nelengvą ir labai prasmingą darbą.

Džiaugiamės galimybe ...

    Šiandiena galime pasidžiaugti tuo, kad dviems, specialiuosius poreikius turintiems, vaikams nusišypsojo laimė dalyvauti delfinų terapijos užsiėmimuose.

Prisidedame prie Europos judumo savaitės

    Europos judumo savaitę pradėjome nuo smagių, judrių žaidimų rytmečio. Visi, su entuziazmu, įveikdami užduotis, judėjome ir mankštinomės, aktyviai ieškojome paslėptų sveikuoliškų prizų, o viską įveikę, pasistiprinome vitaminų šaltiniu – raudonskruosčiais, gardžiais obuoliukais.

Eisena su lazdomis prie jūros

    Tęsiant Europos judumo savaitės renginius, susibūrėme eisenai su lazdomis prie jūros. Šiek tiek pasimokę ėjimo lazdomis subtilybių, drąsiai ir energingai ėjome miško taku ar jūros pakrante. Dalyvavome smagioje mankštoje ir mėgavomės gaivaus oro procedūromis. Grįžome šiek tiek pavargę, bet gerai nusiteikę.

Skani dovana dviratininkui

    Palaikant sveiką judumą, skania dovana paskatinome darbuotojus, atvykusius į darbą dviračiais. Vaikai turėjo malonumą ne tik įteikti dovaną, bet ir apžiūrėti dviračius, prisegti, atsegti juos, pasėdėti juose ar paskambinti jų skambučiu.

Fiesta su vaikų kambario „Stebuklų miškas“ personažais

    Sulaukėme svečių iš vaikų kambario „Stebuklų miškas“. Mus aplankė Fėja, šuo Pifas ir žaliasis Drakonas. Su jais smagiai šėlome, žaidėme, lankstėme įvairiausius balionus, vėjo pagalba, leidome didelius ir mažus muilo burbulus. O pasismaginę, vaišinomės gardžiomis svečių vaišėmis. Dėkojame už suteiktas gražias akimirkas.

Automobilių aikštelė – kūrybinės dirbtuvės

    Mums pavyko! Nė vieno automobilio stovėjimo aikštelėje. Tad paskatinti Europos judumo savaitės, joje įrengėme kūrybines dirbtuves. Kas lipdė, kas klijavo, kas lankstė, aplikavo... Džiaugėmės tiek kūrybiniu procesu, tiek gautu rezultatu. Pažiūrėkite, ar gi nesmagu?

Bilietukų kraitė

    Europos judumo savaitės pabaigai susirinkome pasigirti ir pasididžiuoti savo indėliu, siekiant iškeisti keliavimą automobiliu į keliavimą autobusu. Visi, tam dėję pastangas, o ypač nugalėtojai, buvo apdovanoti skaniu ir sveiku siurprizu.