kudikeliai.lt kudikeliai.lt

Skubios pagalbos tel. 865775240

Tel. (8 46) 49 01 90

El. paštas: kudikiu.namai@gmail.com

 

Naujienos

Vaikų kambario „Stebuklų miškas gimtadienyje"

    Labai smagiai pralėkė sekmadienio popietė. Šėlome vaikų kambario „Stebuklų miškas“ 2 metukų gimtadienyje. Buvo visko: žaidimų, atrakcijų, dainų ir šokių, gardžių vaišių, o svarbiausia – geros nuotaikos. Prisismaginę, ėjome namo dalindamiesi įspūdžiais ir gražiais prisiminimais. Dėkojame organizatoriams už nuostabią šventę.

Su kreidelėmis ant grindinio

    Savaitės tema „Mano draugai - saulė, vanduo ir oras“ pakvietė mus į kiemą meniškai veiklai – piešėme kreidelėmis ant grindinio: jūrą, lietutį, saulę ir jos drauges gėlytes. Nors išsitepėme kreida rūbelius, rankas ir net veidus, tačiau džiaugėmės kūrybiniu procesu bei rezultatais.

Gaivos pliūpsniai

    Karštą vasaros dieną dovanojome augalams gaivos pliūpsnį – laistėme juos vėsiu vandenuku. Jautėme, kaip džiaugiasi augalėliai. Pasidžiaugti vandens procedūra suskubome ir patys.

Maudynės prie jūros

    Nors jūros vandenukas labai dar šaltas, bet aptikome nedidelį vandens telkinuką, kuriame smagiai pasitaškėme, mirkome ir mėgavomės vandens purslais.

Mažieji tyrinėtojai

    Vaikščiodami miške, tyrinėjome įvairiausius vabalėlius. Buvo smagu atsargiai juos sugauti bei stebėti po padidinimo stiklu, įžvelgti bei aptarti vabalėlių sandarą ir elgseną. Vyko aktyvus įspūdžių dalinimasis.

Palangos Oro uoste

    Vykdant pažintinį projektą „Suku kelionių ratą“, vykome į Palangos oro uostą. Stebėjome ten lėktuvo nusileidimą, jo priėmimo procesą, keleivių išlaipinimą, bagažo transportavimą. Apsilankėme atvykimo ir išvykimo salėse, sužinojome oro uosto paskirtį ir vyksmą jame. Buvo įdomu ir nepaprasta išgyventi naujus įspūdžius, tad grįžome labai patenkinti.

Renginys Karlskronos aikštėje

    Gražų vasaros rytą išskubėjome į Karlskronos aikštę, kurioje aktyviai sportavome I. Simonaitytės viešosios bibliotekos surengtoje rytinėje mankštoje. Buvo smagu kartu su Klaipėdos visuomenės sveikatos centro darbuotojais atlikti įvairius mankštos judesius pagal  muzikos garsus, o  pasimankštinus, kibti į kūrybinį darbą: piešti, kurti, skaityti bei jaukiai šnekučiuotis su aplinkiniais žmonėmis.

Smaguriaujame uogakrūmių ir daržo gėrybėmis

    Su dideliu malonumu nuo uogakrūmių skynėme juodus, geltonus, raudonus serbentus bei prisirpusius agrastus, darže skynėme  braškes ir paaugusius ridikėlius . Smaguriaudami, aptarėme gėrybių išvaizdą bei skonį, vaišinome jais mažuosius savo draugus.